Medlemmar

 

Formgivare/ designer/ scenograf

Anna Almqvist, Formgivare, 0920-550 886, anna.almqvist@teknikenshus.se, www.teknikenshus.se

Annika Thore, Scenograf, 0708-22 51 06annika@formochfunktion.nu

Martin Törnros, interaktionsdesigner & utvecklare/programmerare, 0702-800054, martin@interaktivarum.se
www.interaktivarum.se

Linda Wallgren, formgivare, 0736 717259, rum@lindawallgren.se

Intendent/ Curator

Olof Löf, curator, 073 526 61 71, olof.loef@gmail.com, oloflof.se

Konstnär/ arkitekt/ fotograf

Lena Björn, Konstnär, 070 32 59 451,info.lenabjorn@gmail.com, www.lenabjorn.com

Ulf Rehnholm, konstnär, projektledare, curator, pedagog, 0736313132, ulf@rehnholm-photoart.se, www.rehnholm-photoart.se

Mattias Åkeson, Konstnär, formgivare, 0704-261924, contact@mattiasakeson.com, www.mattiasakeson.com

Ljussättare

Conny Åhs, Ljussättare, 0727173730, connyahs@adlumen.se, www.adlumen.se

Pedagog

Projektledare

David Berner, Projektledare, www.linkedin.com/in/evokingspaces

Charlotte Jörgenson, Projektledare, 0736374673, jorgensoncharlotte@gmail.com

Snickare

Tekniker

Textproducent/ skribent/ översättare

Ulrika Djerw, Textproducent, redaktör, språkgranskare. 073-614 19 17, ultika.djerw@textkultur.se, textkultur.se
Titti Knutsson, frilansskribent och författare, 0704 955745, titti@textmakareknutsson.se, textmakareknutsson.se

Utställningsproducent

Mia Ståhl Broborg, Utställningsproducent, curator, pedagog, programarrangör, formgivare. 08-587 853 54, mia.stahl.broborg@vallentuna.se, vallentuna.se/sv/Uppleva-och-gora/Kultur/Konst-och-utstallningar

Irène Karlbom Häll, Utställningsproducent/ormgivare/skribent, 0702214726, irenekarlbomhall@gmail.com, ireka.co

Värd

Övrigt